1 Maska

Aktualności

Sponsor 1
Sponsor 2
Sponsor 3
Sponsor 4
Sponsor 5
Sponsor 6

BMW BAWARIA MOTORS partnerem motoryzacyjnym Turnieju na SIERRA GOLF RESORT.

Lipiec 1, 2019

Miło nam poinformować, że Dealer samochodów BMW, Bawaria Motors oddział Gdańsk, po raz kolejny weźmie udział jako partner w golfowym turnieju o Mistrzostwo Klubu SIERRA GOLF RESORT. Organizatorem turnieju jest METROPOLITAN INVESTMENT oraz TRAVEL & ACTION.

 

BMW Bawaria Motors to największy dealer samochodów BMW w Polsce, który wchodzi w skład firmy Emil Frey Polska. Jest też częścią Grupy Emil Frey w Europie, jednej z największych na świecie firm motoryzacyjnych. Bawaria Motors prowadzi w Polsce 4 salony (Warszawa, Janki, Gdańsk, Katowice), które w swojej ofercie posiadają nie tylko nowe i używane pojazdy, ale i usługi blacharsko-lakiernicze, serwisowe, a także sklep z akcesoriami i częściami samochodowymi.

Podczas turnieju Metropolitan Sierra Championship będzie można odwiedzić specjalną strefę BMW, w której prezentowane będą najnowsze modele tej marki. Oprócz tego, każdy zainteresowanym będzie mógł umówić się na jazdę próbną oraz skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez dealera tylko dla uczestników METROPOLITAN CHAMPIONSHIP 2019.

Więcej informacji o dealerze: https://gdansk.bmw-bawariamotors.pl/

Serdecznie zapraszamy na turniej.

Facebook LinkedIn LinkedIn

Więcej aktualności